Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Një bizhuteri për trupin si Rihanna
 
Shperndaje
ikub#: 1802050105
Këngëtarja e famshme ka rene ne sy ne Barbados ku është shfaqur për te festuar Karnavalet.

Këngëtarja e famshme ka rene ne sy ne Barbados ku është shfaqur për te festuar Karnavalet. E veshur vetëm me një kostum bizhu duke nxjerre ne pah trupin e saj te formuar.

Ky nuk është aspak një sugjerim për tu veshur si këngëtarja dhe kjo është e qartë.

Bizhuteritë për trupin janë shume ne tendence dhe nëse i mbani ne mënyrën e duhur duken bukur tek te gjitha femrat.

Mund ti mbani sipër një fustani te bukur madje edhe t-shirt. Këto bizhu mund ti mbani edhe nëse nuk keni një trup perfekt si te Rihanna-s.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BIZHUTERI RIHANNA TRUPI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved