Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Getat dhe çorapet që duhet të preferoni për pranverën 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802060117
Getat dhe çorapet do te jene protagoniste ne koleksionet e modës pranverë/verë 2018 duke na dhuruar mundësinë për te zbukuruar veshjet tona me detaje te vogla trendi.
Getat dhe çorapet do te jene protagoniste ne koleksionet e modës pranverë/verë 2018 duke na dhuruar mundësinë për te zbukuruar veshjet tona me detaje te vogla trendi.
 
Te gjata apo te shkurtra duhet te japin një detaj me shume personalitetin  dhe stilit tone duke e bere look-un me interesant dhe te kujdesur. Nëse pëlqeni getat mund te luani me ngjyrat dhe fantazitë. Kështu mund te preferoni getat e mëndafshta me pika, me vija, me ngjyra, me fantazi etj sipas dëshirave apo kombinime te çdo femre.
 
Nuk mungojnë as çorapet e shkurtra prej tyli trendi dhe shume rinore janë dhe modelet me fjongo prapa, një detaj stili qe bën unike çdo lloj veshje dhe këpucësh duke filluar nga sneakers deri tek këpucët me taka. Edhe çorapet rrjete janë një evergreen mbi te gjitha nëse vishen nen jeans te grisura. Rikonfirmohen ne trend edhe çorapet apo getat me lule dhe me ngjyra te cilat i japin një pamje te bukur çdo look-u.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CORAPE GETA PRANVERA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved