Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Kombinimet e ngjyrave të aprovuara nga Victoria Beckham
 
Shperndaje
ikub#: 1802060125
Kombinimet e ngjyrave të aprovuara nga Victoria Beckham Victoria Beckham njihet për stilin e saj shik dhe glamur, por edhe për kombinimin e ngjyrave të pazakonta.

Kohët e fundit duket se Victoria po e bën edhe më gjallërues dhe energjik stilin e saj, fal ndërthurjes së ngjyrave të ndritshme.

Ja 3 nga kombinimet e ngjyrave që Victoria Beckham i aprovon me zë të lartë, kur nuk dëshironi të visheni nga koka tek këmbët me të zeza.
1-Kombinoni nuancat e errëta të ngjyrës së kuqe, vishnje, kafes dhe të verdhës me njëra tjetrën. Do të shini se do të merrni një veshje elegante dhe të ngrohtë njëkohësisht.
2-Ngjyra lejla është nuanca e pranverës dhe sigurisht kjo gjë nuk mund ti shpëtoj Victorias. Kombinojeni atë me të bardhën për ti dhëne një shkëlqim edhe më të madh ngjyrës lejla.
3-Mentja dhe roza karamele janë të dyja ngjyra të ndërlikuara dhe të pavarur, por që duken shumë bukur së bashku.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: NGJYRA STILI VESHJA VICTORIA BECKHAM

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved