Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Pantallonat e lëkurës kombinojini si vip-at
 
Shperndaje
ikub#: 1802060022
Pasioni i fundit i vip-ve mesa duket janë kthyer pantallonat e lëkurës dhe janë vene re se kane bere kombinime me te vërtet te bukura.

Pasioni i fundit i vip-ve mesa duket janë kthyer pantallonat e lëkurës dhe janë vene re se kane bere kombinime me te vërtet te bukura. Po ju si ti kombinoni?

Fillimisht duhet te gjeni modelin e pantallonave qe ju shkojnë me shume për shtat apo për rastin qe do ti vishni. Mund te preferoni te vishni streçe lëkure, pantallona te gjera prej lëkure apo shume modele te tjera. Siç mund ta imagjinoni vip-at i kane veshur ne shume mënyra te ndryshme duke i kombinuar me bluza te thjeshta apo dhe me pulovër oversize.

Një tjetër rregull? Pantallonat e lëkurës mesa duket duhet te jene vetëm te zeza. Nëse jeni duke kërkuar ndonjë ide me shume për te veshur bukur pantallonat e lëkurës merrni frymëzim nga vip-at për te krijuar një look perfekt glam-rock.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KOMBINIM LEKURE PANTALLONA VIP

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved