Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Veshjet intime të duhura për Shën Valentin
 
Shperndaje
ikub#: 1802060063
Për 14 shkurt është e drejte te mendoni edhe çfarë te vishni nen fustan.
Për 14 shkurt është e drejte te mendoni edhe çfarë te vishni nen fustan. Një lingërie sensuale e cila jo domosdoshmërish duhet te jete e zeze apo e kuqe. Sepse ne mbrëmjen me romantike te vitit mund te preferoni te vishni edhe veshje intime ne stilin romantik dhe me ngjyra pastel, animalier apo dhe për një look Lolite. Por një gjë rregull është i pandryshueshëm, veshjet intime këtë mbrëmje duhet te jene patjetër prej tyli apo dantelle.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: INTIME SHEN VALENTINI VESHJE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved