Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Çantat e rrumbullakëta dhe te vogla do të jenë në trend
 
Shperndaje
ikub#: 1802060129
Çantat e rrumbullakëta apo round bag është një model historik qe kane qene ne mode qe ne vitet 60'.
Çantat e rrumbullakëta apo round bag është një model historik qe kane qene ne mode qe ne vitet 60'. Tashme janë kthyer ne trend dhe janë bere nder me te dëshiruarat për pranverë/verë 2018. 
 
Motivi i këtij suksesi është mbi te gjitha prej dizajnit te tyre te cilat kane një linje perfekte gjeometrike dhe kane një pamje shume femërore ideale për femrat qe dëshirojnë gjithmonë diçka te re.
 
Por cilat janë te rejat me interesante për pranverë/verë 2018? Mesa duket qe ne këto kohe çantat e rrumbullakëta kane bere për vete shume fashion victim. Trendët për sa i përket çantave janë katër, elegante dhe minimal, artistike dhe glamour, boho-chic dhe me logo.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CANTA RRUMBULLAK TREND

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved