Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Flokët biond vanilje janë ngjyra më në trend e pranverës
 
Shperndaje
ikub#: 1802070071
Flokët biond vanilje janë ngjyra më në trend e pranverës Jeni mërzitur nga i njëjti tonalitet i flokëve biond dhe dëshironi te ndryshoni look me një ngjyre me te freskët dhe te shkëlqyeshme?
Jeni mërzitur nga i njëjti tonalitet i flokëve biond dhe dëshironi te ndryshoni look me një ngjyre me te freskët dhe te shkëlqyeshme? Atëherë provoni ngjyrën bionde vanilje, një ngjyre e ëmbël dhe delikate qe i jep shkëlqim menjëherë fytyrës dhe zbut tiparet.
 
Një ngjyre shume e dashur nga modelet bionde vanilja ka qene protagoniste ne pasarelat e këtij sezoni. Është një ngjyre bionde e ngrohte dhe përshtatet bukur me tonalitetet e ftohta dhe te ngrohta gjithashtu duket bukur tek ato femra qe kane një ngjyre lëkure dhe sy ne ngjyre te çelur. 
 
Kjo ngjyre bie me shume ne sy kur flokët janë te drejte se sa me onde, kane një pamje e cila tregon bukur reflekset e vaniljes.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BIOND FLOKE VANILJE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved