Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Këto janë detajet që tregojnë se jeni një tip romantike
 
Shperndaje
ikub#: 1802070109
Këto janë detajet që tregojnë se jeni një tip romantike Femrat qe preferojnë stilin romantik preferojnë gjithmonë veshje qe nxjerrin ne pah feminilitetin e tyre.
Femrat qe preferojnë stilin romantik preferojnë gjithmonë veshje qe nxjerrin ne pah feminilitetin e tyre. Ka disa veshje te cilat flasin për ju dhe stilin tuaj duke ju etiketuar një femër romantike. Dëshironi te dini se cilat janë këto veshje?
 
1. Ju pëlqejnë këmishët prej tyli dhe dantelle
Tyli dhe dantella janë pëlhura shume sensuale dhe elegante por dhe delikate dhe shume femërore. Çdo gjë varet nga modeli dhe nga stili i veshjes qe preferoni. Për shembull kur vishni një këmishë pëlqeni te nxirrni ne pah shijen tuaj romantike.
 
2. Veshjet me lule
Veshjet me printe lulesh janë shume te bukura por jo te gjitha femrat dine di ti mbajnë këto printe me shije. Nëse jeni një femër me shpirt romantik ju mund ti vishni ato ne çdo kohe duke filluar nga veshjet deri tek aksesoret, këpucët apo çantat. Nëse keni disa veshje te tilla ne gardërobën tuaj kjo tregon se jeni një dashamirëse e stilit romantik.
 
3. Këpucët me taka nuk mund te mungojnë
Edhe këpucët flasin shume për stilin qe femrat pëlqejnë. Ne këtë rast këpucët me romantike janë ato me taka. Gjithsesi këpucët romantike nuk janë asnjëherë te thjeshta por ato kane detaje si për shembull qëndisje, fjongo ne kavilje apo detaje te tjera karakteristika këto qe i keni edhe kur behet fjale ne një pale këpucë te sheshta.
 
4. Fundet me pala
Sigurisht qe fundet e gjata nuk mund te mungonin ne listën tuaj. Janë fundet me pala qofshin te gjate apo te shkurtër ato qe ju preferoni me shume.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DETAJE ROMANTIKE TIP

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved