Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Kostumi perfekt? Është ai i Meghan Markle
 
Shperndaje
ikub#: 1802070147
Disa net me pare Maghan Markle eshte shfaqur perkeh princ Harry ne një event bamirësie ne Goldsmiths’ Hall ne Londër me një look shume te thjeshte por shume shik e cila i beri te gjithë për vete qe me shikimin e pare.
Disa net me pare Maghan Markle eshte shfaqur perkeh princ Harry ne një event bamirësie ne Goldsmiths’ Hall ne Londër me një look shume te thjeshte por shume shik e cila i beri te gjithë për vete qe me shikimin e pare.
 
Aktorja e Suits kishte veshur një kostum ne ngjyre te zeze nga Alexander McQueen, me një xhakete klasike, pantallona te ngushta dhe këmishë te bardhe. Edhe aksesoret qe ajo ka preferuar te mbaje ishin po aq te thjeshte dhe elegant por sigurisht pa hequr dore nga feminiliteti. Për te kompletuar look-un e saj Meghan mbante veshur një pale këpucë dekolte me taka te larta dhe një çante dore te mëndafshtë.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KOSTUM MEGHAN MARKLE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved