Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Look-u i Dakota Johnson perfekt për Shën Valentin
 
Shperndaje
ikub#: 1802070125
Look-u i Dakota Johnson perfekt për Shën Valentin Aktorja Dakota Johnson me rastin e premierës se filmit i cili do te shfaqet ne kinema ka preferuar te prezantohet thjeshte por shume shik.
Aktorja Dakota Johnson me rastin e premierës se filmit i cili do te shfaqet ne kinema ka preferuar te prezantohet thjeshte por shume shik. Shume prej kritikeve e vlerësuan aktores se kishte preferuar një veshje casual por shume seksi, look-u i Dakota Johnson duket se është shume i përshtatshëm edhe për Shën Valentin. 
 
Me specifikisht ajo ka zgjedhur te vesh një pale jeans dhe një opera coat dhe aksesoret ton sur ton, një pale çizme te shkurtra dhe një çante dore ne forme zemre. Tërësisht ndryshe ishte look-u i saj ne premierën e filmit ne Paris e cila nga një veshje total black aktorja u prezantua me një veshje total white ku mbante veshur një fustan te gjate tërësisht i mbuluar nga temina mat firmosur Prada. Dakota Johnson u prezantua me një pamje elegante dhe te sofistikuar.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DAKOTA JOHNSON LOOK SHEN VALENTINI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved