Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Manikyri që duhet të bëni nëse jeni një vajzë e sofistikuar
 
Shperndaje
ikub#: 1802070086
Manikyri që duhet të bëni nëse jeni një vajzë e sofistikuar Nëse po kërkoni frymëzim për te bere një manikyr te sofistikuar dhe për ta mbajtur çdo dite atëherë po ju tregojmë disa ide te bukura.
Nëse po kërkoni frymëzim për te bere një manikyr te sofistikuar dhe për ta mbajtur çdo dite atëherë po ju tregojmë disa ide te bukura.
 
1. Manikyret ne tonet e rozës
Duhet te dini se sfumaturat e rozës nuk dalin kurrë nga moda. Ato mund ti përdorni dhe ti mbani ne çdo moment te vitit dhe te dukeni bukur. 
 
2. Me dizajnë minimalist
Thjeshtësia është elegance kështu qe nuk keni nevoje te synoni për një manikyr me aplikacione te tepruara për te bere te bukur thonjte tuaj. Kombinimi me i mire është ai ne tonet nude dhe me detaje te arta. Preferoni një manikyr baze ne ngjyre nude apo roze te zbehte dhe me pas aplikoni dizajnë ne ngjyre ne ngjyre te arte.
 
3. Provoni pak ngjyre blu ne thonj
Bluja është një ngjyre e cila dallohet për elegancën e saj. Sfumaturat e saj te ndryshme ju japin mundësinë për te provuar stile te ndryshme. Për shembull mund te kombinoni nja manikyr blu me një portokalli. Ne thonjte portokalli mund te krijoni lule kështu do te krijoni një manikyr te bukur dhe shume romantik.
 
4. Me pika
Thonjte me pika janë shume te bukura dhe mund ti kombinoni me çdo gjë. Për me tepër ka dizajnë te ndryshme me te cilat mund te luani duke krijuar një efekt te bukur.
 
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: MANIKYR NGJYRA VAJZA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved