Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Slip push up, truku është por nuk duket
 
Shperndaje
ikub#: 1802070056
I ka ndodhur te gjithave femrave te kenë pasur një rast te rëndësishëm dhe duhet te veshin atë fustanin e tyre te preferuar por natyra nuk ju ka falur te gjithave forma mjaftueshëm te rrumbullakëta për te nxjerre ne pah veshjen.
Per te porositur produktin klikoni mbi foto
 
I ka ndodhur te gjithave femrave te kenë pasur një rast te rëndësishëm dhe duhet te veshin atë fustanin e tyre te preferuar por natyra nuk ju ka falur te gjithave forma mjaftueshëm te rrumbullakëta për te nxjerre ne pah veshjen. Çfarë te bëni? Mund te preferoni veshjet intime push up. 
 
 
Mbathjet me mbushje, zakonisht përdoren për te rregulluar format dhe për ta bere çdo veshje te duket perfekte ne trupin tuaj. Te disponueshme ne ngjyre te zeze dhe bezhe, ato kane një punim te imët dhe perfekte për tu veshur me fustanet tuaja ku truku por nuk duket.
Per te porositur produktin klikoni mbi foto
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: EBUY.AL MBATHJE TRUK VESHJE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved