Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Vip-at preferojnë te mbajnë flokë të drejtë dhe me vijë në mes
 
Shperndaje
ikub#: 1802070129
Flokë te gjate, ne ngjyre te erret dhe te ndare ne gjysme me një vije qendrore. Një model flokësh ky qe mesa duket pëlqehet nga shume vip kohe pas kohe.
Flokë te gjate, ne ngjyre te erret dhe te ndare ne gjysme me një vije qendrore. Një model flokësh ky qe mesa duket pëlqehet nga shume vip kohe pas kohe.
 
Ne te vërtet është një nder modelet e flokëve me te thjeshte qe mund te ekzistoje. Flokë te erret, te drejte dhe te gjate te ndare nga një vije qendrore e cila nuk ka ndërmend te dal nga moda.
 
Kështu ky model flokësh konfirmohet si një evergreen për tu mbajtur ne çdo rast duke filluar qe nga ato me casual deri tek eventet gala siç është tapeti i kuq apo evente te tjera glamour.
 
Këtë e kane treguar vip-a te shumte te cilat gjate viteve kane preferuar ti mbajnë flokët ne këtë model. Merrni frymëzim nga flokët e tyre për te rikrijuar edhe ju këtë model te thjeshte flokësh.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE VIJA VIP

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved