Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
5 veshje për të veshur me stil ngjyrën e zezë
 
Shperndaje
ikub#: 1802080087
5 veshje për të veshur me stil ngjyrën e zezë Midis te gjitha ngjyrave qe ekzistojnë e zeza ka një vend ekskluziv ne zemrën e çdo femre.
Midis te gjitha ngjyrave qe ekzistojnë e zeza ka një vend ekskluziv ne zemrën e çdo femre. Nuk ka asnjë tonalitet tjetër qe te bej një femër te ndjehet perfekte. Ka shume femra te cilat nuk mund ti rezistojnë për tu veshur ne total black. Te vishni këtë ngjyre nuk do te thotë aspak se jeni tip i trishtueshëm dhe as qe dëshironi te fshihni disa kilogramë. Zakonisht e zeza është sinonim i elegancës pa kohe. Kështu je disa veshje ne total black nga te cilat mund te merrni frymëzim dhe ta vishni te zezën me stil.
 
1. Luani me detajet
Me një evergreen nuk mund te gaboni kurrë por ne rast se nuk dëshironi një efekt te konsumuar me mire nëse zgjidhni veshje me detaje te veçanta si për shembull një fund mini me theke.
 
2. Sexy dark lady
E kuqja mund te jete ngjyra e pasionit por e zeza është e elegancës. Si te bëni një veshje total black sensuale? Preferoni ekuilibrin midis transparencave apo te çarave si për shembull preferoni te vishni një golf dhe një fund te gjate te çare.
 
3. Beni kujdes me këpucët
Këpucët kompletojnë look-un kështu për te bere unik veshjen tuaj zgjidhni këpucët e duhura.
 
4. Një stil ndryshe
Zgjidhni aksesoret e duhur për te kompletuar veshjen tuaj ne total black. Kështu për shembull ju mjafton një kapele me strehe te gjere për te rinovuar stilin tuaj dark.
 
5. Detaje gold
Edhe aksesoret kane rendësin e tyre ne tërësinë e look-ut. Cfare ju duhet për ti dhënë shkëlqim një look-u total black? Sigurisht bizhuteritë maxi ne ngjyre te arte.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: NGJYRA VESHJA ZEZE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved