Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
7 trendet e ngjyrave të flokëve për pranverë
 
Shperndaje
ikub#: 1802080097
Nga nuancat lavander, bionde në të kuqe apo në nuancat e mjaltit etj, ja ngjyrat e flokëve që do jenë në modë këtë pranverë.

Ngjyrat dhe tendencat e flokëve ndryshojnë vazhdimisht dhe sigurisht që kjo pritej të ndodhte edhe në pranverë. Nga flokët bionde me rrënjë të errë, nuancat luleshtrydhe, mjalti apo të ngrohtë të biondeve, nuancat lavander e violetë etj. 

Ngjyrat  e flokëve për 2018 do krijojnë një pamje të ngrohtë, natyrale dhe me fijet e nevojshme që njëkohësisht do të shërbejnë edhe si theksim i tipareve të fytyrës.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKET NGJYRAT PRANVERE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved