Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Ja cilat do të jenë veshjet e arta që do të keni këtë pranverë
 
Shperndaje
ikub#: 1802080132
Veshje dhe aksesor te cilat shkëlqejnë ne ngjyre te çmuar.
Veshje dhe aksesor te cilat shkëlqejnë ne ngjyre te çmuar. E arta këtë pranverë do te prezantohet me te gjithë shkëlqimin e saj. Çfarë veshjesh do te preferoni ne këtë ngjyre kaq te bukur?
 
Duke filluar nga fustanet e gjate deri tek fundet mini ne stilin e viteve 50', fundet me pala, xhaketat te cilat do te kenë detaje te shkëlqyeshme. Por ndaj shkëlqimit te tij nuk rezistojnë as çantat te cilat do ti japin freski dhe ndriçim veshjeve tuaja njëngjyrëshe.
Po ne këmbë? Këpucë te çdo lloji, gjate ditës mokasin, espadrillas, sneakers apo slip on ndërsa ne mbrëmje do te preferoni dekolte me taka te larta, sandale etj.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ARTE NGJYRA VESHJE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved