Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Ja veshjet që mund të kopjoni nga Margot Robbie
 
Shperndaje
ikub#: 1802080007
Margot Robbie ka ecur shume ne karrierën e saj për sa i përket botes se kinemasë.
Margot Robbie ka ecur shume ne karrierën e saj për sa i përket botes se kinemasë. Stili i saj ne jetën e përditshme përbehet nga veshje te thjeshta te cilat janë shume te thjeshta për tu replikuar. Aktorja ne veshjet e saj nuk heq dore nga printet, ngjyrat pastel dhe look-u total black. Aksesoret e saj te preferuar? Syzet e diellit te mëdha.
 
Jashtë setit Margot Robbie duket një vajze e thjeshte, syze, shorts jeans dhe një bluze me vija te thjeshte. Shpesh aktorja australiane zgjedh te vesh një stil te thjeshte si jeans skinny, triko te lehta, këmisha me fantazi. Ndërsa për sa i përket prezantimeve te saj ne tapetet e kuq ajo preferon te vesh fustane qe nxjerrin ne pah trupin e saj. Fustane me lule apo me tyl dhe transparente. Syzet e diellit me xhama te zinj janë aksesori i saj i preferuar.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KOPJO MARGOT ROBBIE VESHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved