Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Këpucët që mund të vishni me çdo fund apo fustan
 
Shperndaje
ikub#: 1802080126
Këpucët që mund të vishni me çdo fund apo fustan Ka disa modele këpucësh te cilat mund ti vishni me çdo veshje pa u shqetësuar aspak.
Ka disa modele këpucësh te cilat mund ti vishni me çdo veshje pa u shqetësuar aspak. Këtë here do te flasim për balerinat apo këpucët e sheshta te cilat pavarësisht se me çfarë i vishni me pantallona, fund apo fustan ato i japin stil veshjes tuaj dhe për me tepër ju bëjnë te ndiheni komode.
 
1. Balerinat jo te mbyllura tërësisht
Ky lloj modeli përveç se janë shume komode janë dhe shume te bukura. Kane një pamje casual dhe mund te vishen qoftë me fund ashtu dhe me fustan duke e bere look-un tuaj me krijues.
 
Disa balerina edhe pse te sheshta kane një dizajnë shume elegante duke ju lejuar kështu ti vishni edhe me veshje me delikate. Rekomandohet qe këto balerina ti preferoni ne ngjyra neutro ne mënyrë qe ti kombinoni me shume veshje.
 
3. Balerinat me fjongo
Nëse kërkoni një model me romantik mund te zgjidhni balerinat me fjongo te cilat janë shume te përshtatshme për ti veshur me funde apo fustane. Nuk është e rëndësishme qe këto balerina te kenë një pamje shume formale.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BALERINA KEPUCE VESHJE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved