Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Modelet e manikyrit pas të cilave do dashuroheni
 
Shperndaje
ikub#: 1802080137
Pasi të shihni këto do të dëshironi të shkoni me vrap të bëni thonjtë tuaj tek estetistja.
Thonjtë me xhel janë zgjidhja më e përshtatshme për ata që duan të mbajnë duart e tyre gjithmonë të kuruar dhe me tendencat e modës dhe bukurisë. Ato aplikohen si një manikyr i rregull dhe thahen me dritë LED ose UV, duke rezultuar në një manikyr që zgjat gjatë.
 
Nëse nuk dini se si ti bëni thonjtë tuaj këtë radhë, në galeri jepen disa modele fantastike pas të cilave do të fiksoheni.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: MANIKYRI MODELE THONJTE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved