Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Nëse dëshironi onde natyrale gërshetoni flokët para se të flini
 
Shperndaje
ikub#: 1802080052
Nëse dëshironi onde natyrale gërshetoni flokët para se të flini Femrat me flokë te drejte e dine mire sa e vështire është ti kenë flokët me volum ne mëngjes.
Femrat me flokë te drejte e dine mire sa e vështire është ti kenë flokët me volum ne mëngjes. Ndonjëherë  produktet e bukurisë na vijnë ne ndihme si masha apo piastra por megjithatë përveç se rezultati nuk është ai qe dëshironi me përdorimin e tepërt te tyre di te arrini te dëmtoni flokët. Por nëse dëshironi ka disa opsione te tjera për te pasur flokët me onde natyrale dhe ato janë te gërshetoni flokët para se te shkoni për te fjetur.
 
1. Llojet e gërshetave
Ekzistojnë lloje te ndryshme gërshetash dhe kjo është diçka me te vërtet e bukur sepse për çdo model gërsheti ju do te krijoni onde te ndryshme.
 
- Gërsheti Boxer: Ashtu siç mund ta kuptoni edhe nga emri ky lloj gërsheti zakonisht është shume i përshtatshëm për ato qe punojnë ne lëvizje dhe nuk i pengon ne pune, ne aktivitet fizik etj. Nëse keni flokë te gjate kapini flokët ne këtë lloj gërsheti para se te flini.
 
- Gërsheti alla francez: Ky gërshet nuk është shume i thjeshte për tu realizuar por rezultati i tij është me te vërtet shume i bukur. Ky gërshet ka një stil klasik dhe te sofistikuar duke formuar kështu onde shume te bukura natyrale.
 
- Gërsheti ne forme kurore: Ky lloj gërsheti ka një pamje shume romantike dhe bohemin mbi te gjitha nëse vendosni ne te lule. 
 
2. Disa këshilla
Lista e llojeve te gërshetave është e madhe dhe ju mund te realizoni një gërshet për çdo rast. Kështu pasi te keni zgjedhur gërshetin qe preferoni me shume mund te flini gjithë natën me këtë model flokësh dhe ne mëngjes ti zgjidhni kështu do te shihni flokët tuaja te bukura dhe me onde natyrale.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE GERSHETA ONDE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved