Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si u prezantuan vip-at ne Amfar New York 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802080103
Transparenca, xixa, ngjyre e zeze, çarje te tepruara dhe asimetri.
Transparenca, xixa, ngjyre e zeze, çarje te tepruara dhe asimetri. Tapeti i kuq i Amfar New York 2018 ishte i mbushur plote dashamirëse te modës couture. Ne emër te solidaritetit vip-at ishin te veshur thuajse te gjitha me shkëlqime.
 
Por kishte vip-a te cilat kishin preferuar te visheshin me tyl te zi, dantella dhe xixa por nuk munguan as ngjyrat e tjera si e bardha e pastër  madje modelja Esa Hosk u prezantuar me një pale pizhame ne ngjyre te argjend. Ja çfarë veshën vip-at ne Amfar New York 2018.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: 2018 AMFAR PREZANTIM VIP

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved