Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Spring Time! Fantazitë me lule për pranverën 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802080040
Nuk mund te quhet pranverë pa lule këto janë diktati me i forte i modës sepse lulet janë një must have për stinën.
Nuk mund te quhet pranverë pa lule këto janë diktati me i forte i modës sepse lulet janë një must have për stinën.  Trëndafila delikate si te ishin te pikturuara mbi porcelanet anglez bëhen leitmotiv për Valentonin apo Dolce&Gabbana.
Por kjo ka qene preference edhe e stilisteve te tjerë te cilët kane prezantuar ne koleksionet e tyre veshje me printe lulesh ne ngjyra te ngrohta dhe gjallëruese.
 
Por tendenca me ne mode është ajo e luleve qe merr frymëzim nga një kopsht botanik. Cilat janë veshjet me ne trend me lule për pranverën 2018? Çdo gjë duke filluar nga veshjet deri tek çantat, këpucët apo aksesoret e vegjël.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FANTAZI LULE PRANVERA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved