Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Detaje dashurie në veshjen tuaj për Shën Valentin
 
Shperndaje
ikub#: 1802090024
Detaje dashurie në veshjen tuaj për Shën Valentin Mbase keni zgjedhur veshjen dhe look-un e duhur apo keni kombinuar ngjyrat tashme i takon aksesoreve kryesore, këpucët dhe çanta për te përdorur.
Mbase keni zgjedhur veshjen dhe look-un e duhur apo keni kombinuar ngjyrat tashme i takon aksesoreve kryesore, këpucët dhe çanta për te përdorur. Sepse për veshjen tuaj ne mbrëmjen e Shën Valentinit aksesoret janë te rëndësishëm. Edhe një fustan i thjeshte i zi me aksesoret e duhur mund te transformohet ne një veshje plote stil. Çfarë duhet te keni parasysh? 
 
- Preferoni te jeni elegante dhe kushtojini vëmendje detajeve.
 
- Ngjyra e kuqe dhe roze mund te miksohen bukur midis tyre dhe mund te kthehen ne protagoniste nëse i kombinoni me një look te thjeshte.
 
- Këpucët me taka janë te detyrueshme edhe pse ne përgjithësi nuk i mbani.
 
- Mos preferoni te mbani një çante te madhe është me mire nëse mbani një çante te vogël dhe elegante dore.
 
- Kushtojini shume vëmendje flokëve, te mbledhur apo te lëshuar duhet te jene te rregullt dhe mos harroni te spruconi ne ajër parfumin tuaj te preferuar.
 
- Preferoni te vini bizhuteri te vogla dhe te shkëlqyeshme si për shembull një pale vathe qe varen.
 
- Kushtojini vëmendje edhe manikyrit apo pedikyrit.
 
- Kombinoni ngjyrën e buzëkuqit me atë te aksesoreve roze apo te kuqe.
 
- Blini një komplet te ri lingërie ne ngjyre te zeze apo te kuqe.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DETAJE SHEN VALENTINI VESHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved