Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Jeni femra të kolme dhe nuk dini si të visheni me stil? Kopjoni Ashley Graham
 
Shperndaje
ikub#: 1802090009
Ashley Graham është nder modelet XXL qe ka bere për vete fashion world duke u kthyer kështu ne një ikone ne boten curvy.
Ashley Graham është nder modelet XXL qe ka bere për vete fashion world duke u kthyer kështu ne një ikone ne boten curvy.
E bukur dhe me forma te theksuara ka disa vite e cila punon ne boten e modelingut për plus size. Gjithashtu ajo ka sfiluar për emra te rëndësishëm ne boten e modës duke filluar nga Michael Kors, H&M etj. Kështu perse te mos merrni frymëzim dhe ju nëse jeni femra te kolme dhe te kopjoni një pjese te gardërobës se Ashley Graham.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ASHLEY GRAHAM FEMRA STIL VESHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved