Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Këto janë aksesorët për flokë më të bukur të pranverës
 
Shperndaje
ikub#: 1802090122
Këto janë aksesorët për flokë më të bukur të pranverës Modelet e flokëve me gërsheta janë shume te bukura por se fundmi ne trend janë zbukurimet e flokë me kapëse te ndryshme.
Modelet e flokëve me gërsheta janë shume te bukura por se fundmi ne trend janë zbukurimet e flokë me kapëse te ndryshme. Kështu ne stinën e pranverës ne mode do te jen një pafundësi modelesh aksesorësh për flokë. Përfitoni nga ky trend për ti dhënë një pamje tjetër flokëve tuaj me aksesor gjithmonë e me shume origjinal. Ja çfarë duhet te preferoni për pranverën 2018.
 
1. Mbështillni flokët me fjongo
Femrat te gjitha kane flokë te gjata dhe pëlqejnë një stil tradicional mund te zbukurojnë flokët e tyre duke i mbështjellë me fjongo mbi te gjitha nëse modeli është bisht kali. Kjo forme e fshehte e te kapurit te flokëve ka një efekt me te pastër dhe ne mode për modelin tuaj te flokëve. Nga ana tjetër fjongot mund ti përdorni prej lëkure, Kashmir, mëndafshi etj.
 
2. Kapëset e flokëve me strukture te forte
Aksesoret prej metali janë shume te bukura dhe mund te transformojnë çdo lloj modeli flokësh duke i dhënë një pamje ndryshe. Kështu ne treg mund te gjeni kapëse te formave dhe përmasave te ndryshme për ti vene ne çdo model flokësh. Flokët e c’rregull kane një pamje me natyrale dhe sensuale por për ti dhënë një pamje elegante vetes preferojini flokët e drejte dhe krehur mire.
 
3. Llastiket për flokë
Llastiket për flokë si ato ne stilin e viteve 90' janë përsëri ne trend dhe shume te preferueshme. Këto llastik kane vetinë për ti dhënë flokëve një pamje te bukur por ne te njëjtën kohe janë dhe shume komod. Për me tepër këto mund ti gjeni ne ngjyra dhe printe te ndryshme. Sigurisht qe disa prej tyre arrijnë te tërheqin vëmendjen me shume se te tjera.
 
4. Pak fantazi
Për femra te cilat kane një shije me krijuese aksesoret janë te shumte duke filluar nga ato me figura natyrale deri tek ato me perla apo te tjera. Mund te mbahen me çdo veshje qoftë casual apo dhe me klasike.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: AKSESORE FLOKE PRANVERA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved