Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Këto janë intimet që do të çmendin partnerin tuaj per Shën Valentin
 
Shperndaje
ikub#: 1802090085
Këto janë intimet që do të çmendin partnerin tuaj per Shën Valentin Shume çifte preferojnë te zbaviten për Shën Valentin por kjo është një dite e veçante ku duhet te tregoni me shume dashuri ndaj njeri tjetrit por edhe për miqtë apo familjaret.
Shume çifte preferojnë te zbaviten për Shën Valentin por kjo është një dite e veçante ku duhet te tregoni me shume dashuri ndaj njeri tjetrit por edhe për miqtë apo familjaret. Kështu përveç surprizave te tjera perse te mos vishni intime te cilat e çmendin vërtet partnerin tuaj. Ja cilat janë disa prej tyre.
 
1. Përgjithmonë ngjyre e zeze
Lingerie ne ngjyre te zeze është gjithmonë joshëse për Shën Valentin por edhe gjate ditëve te tjera. Ngjyra e zeze përfaqëson sensualitet dhe elegance. Pavarësisht modelit te lingërisë qe do te zgjidhni është mire ta zgjidhni ne ngjyre te zeze. Sidoqoftë nuk është e detyrueshme qe veshja juaj intime te jete tërësisht ne ngjyre te zeze. Ne treg mund te gjeni modele te shumta ku kombinohet e zeza me nje ngjyre tjetër.
 
2. Komplet
Nëse ju pëlqen te ekspozoni me shume lëkurën veshja ideale intime janë kompletet. Çfarë do modeli te vendosni për te veshur keni një game te gjere për te zgjedhur sipas shijeve. Kujdes mos harroni te zgjidhni masën e duhur te recipetave.
 
3. Bralettes
Bralette kane një pamje shume joshëse dhe ana me e mire e tyre është komoditeti dhe sensualiteti. Modelet janë te realizuara prej tyli apo dantelle duke i bere ato me te bukura dhe seksi. 
 
4. Lingërie me zhartjere
Zhartjeret i bëjnë këmbët me seksi. Kështu mos hezitoni dhe zgjidhni një model te tille për ditën me romantike te vitit. Mund ta vishni nen një fund apo fustan. Ndërsa për sa i përket ngjyrave apo modelin mund te zgjidhni si ti preferoni.
5. Body
Nëse preferoni një veshje seksi por dhe diskrete atëherë synoni te vishni një body. me këtë veshje intime do te ndjeheni komode dhe shume sensuale.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: INTIME NGJYRA VESHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved