Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Paraqitja e parë e yjeve në tapetin e kuq, që vetëm shkëlqim nuk ka
 
Shperndaje
ikub#: 1802090144
Nëse ju mendoni se fotot tuaja të vjetra janë të turpshme, prisni të shikoni paraqitjen e parë të yjeve në tapetin e kuq.
Yjet e Hollywood-it si Jennifer Lawrence dhe Emma Stone mund të jenë ndër aktoret e veshura më bukur sot në tapetin e kuq, por në fillimet e tyre duhet thënë se paraqitja e tyre ka qënë jo me kaq shkëlqim sa sot.
 
Blake Lively, Selena Gomez, Demi Lavato e shumë të tjerë në paraqitjen e tyre të parë në tapetin e kuq.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: HOLLYWOOD PARAQITJA TAPETI I KUQ YJET

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved