Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Tatuazhet seksi të vip-ve
 
Shperndaje
ikub#: 1802090138
Tatuazhet seksi të vip-ve Ashtu si te gjithë ne edhe vip-at preferojnë tatuazhet.
Ashtu si te gjithë ne edhe vip-at preferojnë tatuazhet. Dikush i preferon ne zona me te dukshme ndërsa te tjera ne vende me intime. Por cilat janë tatuazhet me seksi te vip-ve apo ne vendet me hot për te dizenjuar një tatuazh?
Belen Rodriguez ka preferuar te bej një tatuazh ne forme fluture. Ne përgjithësi tatuazhet ne forme fluture janë nder me te dashurit nga femrat sepse kuptimi i saj lidhet me bukurinë, lirinë dhe feminilitetin. Ky miks kuptimesh behet hot nëse tatuazhi realizohet ne një vend kaq intim.
Një tjetër zone shume seksi për te bere tatuazhe është dhe pjesa e gjoksit. Sigurisht shume varet nga tatuazhi i zgjedhur si për shembull ai i Rihanna-s i cili është perfekt për këtë pjese te trupit.
 
Një zone me e thjeshte por jo për këtë me pak seksi. Tatuazhet ne duar dhe ne mënyrë te veçante ne gishta janë shume te dashura nga vip si Cara Delevigne, Miley Cyrus etj. Duart janë konsideruar një zone sensuale sepse mund te joshin nëpërmjet lëvizjeve te tyre. Tatuazhet ne shpine janë nder me te preferuarat qoftë nga femrat ashtu dhe nga meshkujt.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: SEKSI TATUAZH VIP

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved