Këto janë këpucët e çmuara që mund ti vishni edhe me jeans
 
Shperndaje
ikub#: 1803020148
Këto janë këpucët e çmuara që mund ti vishni edhe me jeans Për një pamje stylish, femërore dhe glamour aq sa duhet dhe te shkëlqyer qoftë ne mbrëmje ashtu dhe gjate ditës.

 
 
René Caovilla (945 euro)

Xixa, gurë, kristale dhe taka te zbukuruara me detaje te çmuara do te jene këpucët me te preferuara për ti veshur mbi te gjitha me jeans-et me ne mode te momentit për pranverë/verë 2018. Për një pamje stylish, femërore dhe glamour aq sa duhet dhe te shkëlqyer qoftë ne mbrëmje ashtu dhe gjate ditës.

Miu Miu (550 euro)

Roger Vivier (1.

100 euro)

Giuseppe Zanotti Design (995 euro)

Alexandre Birman ( 705 euro)
Jimmy Choo (995 euro)
Sophia Webster
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: JEANS KEPUCA VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved