Kjo super ofertë për 7-8 Mars nuk duhet humbur
 
Shperndaje
ikub#: 1803020153
Kjo super ofertë për 7-8 Mars nuk duhet humbur Në dyqanin tonë COSMOFARMA ALBANIA me rastin e festave të 7-8 Marsit deri në fund të javës do gjeni një sërë ofertash!
I- Silk Hair + Ampula Royal Placenta 
Totale 4000 lekë 
Dhuratë Depilim total
 
II- Krem Bio Vera + Argan shampo + Argan mask 
Totale 4000 lekë
Dhuratë Bojë + krehje.
 
III- Krem Antiage + Ampula Royal Placenta 
Totale 3500 lekë
Dhuratë Cosmo shampo 400 ml.
 
IV- Revivexil shampo + Revivexil mask + Revivexil gel
Totale 5000 lekë
Dhuratë Ampula për flokët Hot-Oil.
 
V- Cosmo shampo 400 ml + Cosmo balsam 400 ml + Cosmo Day Cream (krem për fytyrë) 
Totale 3500 lekë
Dhuratë një Trajtim fytyre.
 
VI- Honey shampo + Honey conditioner + Bojë + Krehje (gjatësi normale) Totale 4000 lekë
Dhuratë një Maskë Rigjeneruese Bio për fytyrën.
 
Për cdo porosi dhe informacion që dëshironi mund të tel në: 0699819238
Ju mirëpresim!
Loading...
Shfleto artikuj te tjere per: 7-8 MARSI ALBANIA COSMOFARMA OFERTE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved