Mini-çantat, zgjedhja perfekte për pranverë
 
Shperndaje
ikub#: 1803020013
Modele romantike, femërore për një pamje karamele në pranverë.
FOTO GALERI
1/15
1
Trendet e pranverës janë të qarta: çanta të vogla dhe plot ngjyra. Këto çanta janë vërtet të vogla, por janë kaq të bukur sa do ti doni ti keni të gjitha.
 
Sigurisht që këto çanta nuk jam modeli i duhur për të marrë me vete nga mëngjesi në darkë. Por ato janë perfekte për daljen në mbrëmje apo paradite ku nuk ju duhet më shumë se një buzëkuq dhe telefon me vete.
 
Modelet e tyre janë shumë të sofistikuara, të hijshme dhe krijojnë një pamje elegante.
 
Ja versionet më joshës që do të bini në dashuri që me shikim të parë.
 
Loading...
Shfleto artikuj te tjere per: CANTA MODELET PRANVERE VOGLA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved