Këto janë dhuratat më të mira që preferojnë femrat
 
Shperndaje
ikub#: 1803030002
Këto janë dhuratat më të mira që preferojnë femrat Por cilat janë dhuratat me te dashura për femrat? Ja disa këshilla.
Te gjithë pëlqejnë dhuratat dhe surprizat por megjithatë kur bëjmë dhurata duhet te kemi një informacion te përgjithshëm se çfarë dhurate te bëjmë ne mënyrë qe ajo te mirëpritet. Por cilat janë dhuratat me te dashura për femrat? Ja disa këshilla.
1. Bizhuteritë
Bizhuteritë janë shume te rëndësishme për femrat. Mund ti keni nga te gjitha llojet dhe përsëri keni nevoje për te reja. Kështu mund te dhuroni bizhuteri për evente formale por edhe ato casual. Duhet te keni parasysh qe ne një event formal rregulli është thjeshtësia dhe eleganca ndërsa për raste te tjera mund te luani me aplikacionet me gurë.
 
2. Veshjet intime
Veshjet intime janë një dhurate gjithmonë e dashur nga femrat. Janë një veshje qe nuk duhet te dalin ne dukje sepse ashtu si dhe vet emri janë intime por kjo nuk do te thotë aspak te mos i zgjidhni te bukura apo joshëse.
 
Një çante është gjithmonë e domosdoshme por çantat baze janë 3 modele te cilat duhet ti keni patjetër. Një çante me rrip zinxhir, një çante te madhe dhe një çante e cila mbahet ne dore. Çantën me zinxhir mund ta mbani ne çdo rast, një çante e madhe është e nevojshme për udhëtime apo për ta mbajtur gjate ditës ndërsa çanta e dorës është për ne mbrëmje.
 
4. Këpucët me taka dhurata me e bukur
Këpucët janë nder aksesoret me te dashura për femrat. kështu nuk është asnjëherë e tepërt te blini apo te dhuroni një pale këpucë me shume. Nëse keni te gjitha këpucët baze qe ju duhen atëherë mos hezitoni te keni dhe një pale këpucë me printe, ngjyra apo model ndryshe. Mos harroni janë pikërisht këpucët ato qe kompletojnë look-un qoftë për një rast formal apo casual.
 
Loading...
Shfleto artikuj te tjere per: DHURATA FEMRA KESHILLA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved