10 çantat që do i shihni kudo për 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1803040016
10 çantat që do i shihni kudo për  2018 Çantat janë një aksesorë plotësues i veshjes dhe mbi të gjitha shprehës i personalitetit të atyre që i mbajnë.
Këtë vit çanta janë tepër moderne, në forma më unike se kurrë, fantastike, super shik dhe mbi të gjitha një investim i zgjuar në gardërobën e gjithsecilës.
 
Ja 10 çantat më të bukura që do të mbizotërojnë gjatë gjithë 2018.
 
1-Gucci Top-Handle
2-Loewe's Raffia Tote
3-Chloé's Drew Bijou
4-Wandler's Hortensia 
5-The Fendi Shopper
6- Jacquemus Le Sac Praia
8-Burberry DK88
9-Staud Shirley Bag
10-Maison Margiela's Grand Slam
Loading...




Shfleto artikuj te tjere per: 2018 CANTA MODELET

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 




Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved