Jepini vetes një ndryshim thelbësor vetëm në 5 minuta
 
Shperndaje
ikub#: 1803040011
Jepini vetes një ndryshim thelbësor vetëm në 5 minuta Ne të gjithë kemi pasur ato ditë kur ne thjesht nuk kemi kohë për të kaluar nëpër ritualin tonë të bukurisë dhe kujdesit në mëngjes. ja ku të fokusoheni për të marrë një ndryshim rrënjësor vetëm në 5 minuta.
-Filloni një natë më parë. Aplikoni një shampo të thatë në flokët tuaj një natë më parë, në mënyrë që në mëngjes të keni flokë të pastër dhe me volum.
 
-Theksoni gjithmonë vetullat tuaja. Vetullat janë shtyllat në fytyrën tuaj. Krihini ato me një furçë të posaçme dhe më pas mbushni parregullsitë për të marrë vetullat të plota dhe të bukura. Do të shihni se e gjithë pamja e fytyrës tuaj do të ndryshojë.
 
-Vendosni rimelin për të theksuar qerpikët tuaj në mënyrë që ti jepni formë syrit.
 
-Aplikoni blush në molëzat e faqes. Në këtë mënyrë do ti jepni fytyrës dritë dhe jetë duke e bërë lëkurën të duket edhe më e pastër dhe e bukur.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: KESHILLA MAKEUP NDRYSHIMI RREGULLAT

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved