Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
Kopjoni veshjet Street Style per javen tuaj ne pune
 
Shperndaje
ikub#: 1803040017
Kopjoni veshjet Street Style per javen tuaj ne pune Nuk jeni të sigurta çfarë të vishni këtë javë? Ja disa ide ku mund të bazoheni.
Pamja 1
 
Blogerja Roberta Bentler është një burim i besueshëm i modës së mprehtë dhe femërore. Bëni një kombinim të pazakontë të ngjyrave neutrale dhe të kuqe, me aksesore që balancojnë veshjet dhe japin një pamje klasike.
Pamja 2
 
Asgjë nuk shton më shumë interes se një pallto që bie në sy, dhe blogerja Loulou de Saison zgjedhje një nga ngjyrat më të forta dhe joshëse. Kombinimi me një veshje të zezë dhe çizme të bardha do të plotësonin pamjen në perfeksion.
Pamja 3
 
Të gjithë e dimë fuqinë e  një veshje të zezë, klasike dhe elegancës që ajo përcjell. Për të mos e bërë të duket një veshje e mërzitshme, vishni një fund lëkurë, çizme të gjata me takë dhe bëjeni veshjen më argëtuese me në çantë me ngjyrë.
Loading...


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KOPJONI STREET STYLE VESHJE*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved