Ja si mund ti vishni bukur atletet tuaja në zyrë
 
Shperndaje
ikub#: 1803050049
Ja si mund ti vishni bukur atletet tuaja në zyrë Sot është kthyer ne mode te vishni veshje sa me komode ne zyre.
Sot është kthyer ne mode te vishni veshje sa me komode ne zyre. Midis këtyre tendencave te reja janë dhe atletet. Këpucë shume komode dhe ne trend prej disa sezonesh kështu qe perse te mos i vishni edhe ne vendin e punës dhe te dukeni bukur.
 
1. Atletet ne zyre
Kjo është prova se atletet duket bukur për ti veshur edhe ne zyre. Moda ndryshon dite pas dite duke prezantuar dizajnë te ndryshme ne mënyrë qe ti kombinoni me çdo veshje dhe për çdo rast. Është mire ti preferoni ne ngjyre te bardhe, te zeza apo nude sepse me këto tre ngjyra mund ti vishni pa asnjë shqetësim ne pune.
 
2. Atlete dhe jeans ne zyre
Kombinimet me te bukura për te përdorur për ne zyre me atlete edhe ne zyre duke shtuar një xhakete te zeze. Kështu mund te kombinoni jeans-et, streçe, pantallonat e lëkurës me atlete te zeza dhe një xhakete. Mos harroni se mund te shtoni një pamje zbavitëse look-ut tuaj duke veshur një bluze ne ngjyre te bardhe por duhet te dini se dhe aksesoret janë shume te rendesishem kështu qe nuk duhet te mungojnë.
 
3. Atlete dhe bluze e bardhe
Përveç kombinimit ne tërësi te veshjes tuaj ju mund te kombinoni këmishën me atletet e bardha. Mos harroni se kjo ngjyre tregon elegance edhe pse mund te keni veshur atlete do te dukeni bukur. Për sa i përket grimit synoni për diçka diskrete si për shembull ne ngjyre nude.
 
4. Atlete me funde apo fustane
Nëse ju pëlqen te vishni funde apo fustane mund ti kombinoni me nje pale atlete. preferoni te vishni një fund te ngushte apo një fustan midi për ti kombinuar me atlete.
 
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: ATLETE VESHJA ZYRA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved