Këto janë sandalet që do të vishni në stinën e ngrohtë
 
Shperndaje
ikub#: 1803050075
Këto janë sandalet që do të vishni në stinën e ngrohtë Sandalet janë ato qe preferojmë me shume te mbajmë ne stinën e ngrohte.
Sandalet janë ato qe preferojmë me shume te mbajmë ne stinën e ngrohte. Përveç se i përdorim gjate ditës ato i mbajmë veshur edhe ne evente me te veçanta. Por ja cilat janë disa nga modelet qe do te preferoni këtë pranverë/verë.
 
1. Sandalet romantike
Nëse dëshironi te keni një pamje shume romantike dhe femërore mund te zgjidhni një pale sandale ne ngjyre nude. Modelet janë te shumta te cilat mund ti kombinoni me lehtësi me çdo look.
 
2. Sandalet elegante
Përveç se sandaleve ne ngjyre nude edhe sandalet e zeza nuk mund te mungojnë ne dollapin tuaj. Sandalet e zeza sikurse dhe këpucët ne këtë ngjyre apo dhe fustanet mund ti vishni ne çdo kohe dhe për çdo rast. Zgjidhni modelin qe ju pëlqen me shume. Mund ti zgjidhni me taka te larta për ti veshur ne mbrëmje apo te sheshta për t'ju ndjere komode.
 
3. Sandale me detaje
Modelet e sandaleve me detaje apo aplikacione janë shume te bukura për ti mbajtur kudo. Kështu ju mund te preferoni sandale me gurë, me temina, me ngjyra, me fjongo etj. Këto sandale do ti japin një pamje ndryshe look-ut tuaj.
 
4. Sandale te thjeshta
Nëse ju pëlqen te vishni sandale komode dhe te thjeshta gjate ditës ato prej lëkure janë nder alternativat me te mira. Janë te bukura, te lehta dhe shume komode.
 
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: SANDALE STINA VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved