Vanity Fair Oscar Party 2018, veshjet e vip-ve
 
Shperndaje
ikub#: 1803050027
Shume ngjyra gjallëruese, modele asimetrike, bishta te gjate dhe mbi te gjitha shume shkëlqim. Ja çfarë veshën vip-at ne party-n qe ndoqi ceremoninë e Oscar 2018.
FOTO GALERI
1/15
1
Shume ngjyra gjallëruese, modele asimetrike, bishta te gjate dhe mbi te gjitha shume shkëlqim. Ja çfarë veshën vip-at ne party-n qe ndoqi ceremoninë e Oscar 2018.
 
Pas dark look te muajve te fundit me ne fund ne tapetin e kuq me te pritur te vitit vip-at sfiluan me te gjithë shkëlqimin e tyre. Ashtu si ne tapetin e kuq e çmimeve Oscar edhe ne party-n e ndjekur me pas i organizuar nga Vanity Fair vip-at u shfaqen te gjithë te mrekullueshme. 
 
Tonalitete pastel, linja klasike por mbi gjitha shkëlqime apo dhe transperanca. Ndiqni galerinë për te pare se si u veshën vip-at ne party-n e madhe te Vanity Fair pas ndarjes se çmimeve Oscar.
Loading...
Shfleto artikuj te tjere per: VANITY FAIR VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved