5 pantallona në tendencë për pranverën
 
Shperndaje
ikub#: 1803060109
5 pantallona në tendencë për pranverën Cilat do te jene pantallonat must have për pranverën 2018?
Cilat do te jene pantallonat must have për pranverën 2018? Ka 5 tendence pa cilat nuk mund te bëni edhe nëse s’do te dëshironit dhe arsyeja është e thjeshte do te shihni kudo. 
 
Mund te filloni me tendencën me te forte te forte te muajve te fundit te cilat janë pantallonat roze me një pamje shume femërore dhe glamour. Nuk ka fashion influencer qe nuk ka te paktën një pale pantallona te tilla.
 
Gjithashtu vazhdojnë te rezistojnë mire edhe pantallonat me vija vertikale te cilat ju bëjnë te dukeni me te gjata dhe te holla fal efektit te tyre.
Ne mode vazhdojnë te jene edhe pantallonat me kuadrate qe për stinën e ngrohte prezantohen ne versione me te freskët dhe me ngjyra. Por pëlqehen ende edhe pantallonat me fasha anësore te cilat kane një pamje sporty-chic perfekte për te dhënë një pamje sportive dhe casual veshjes tuaj.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: PANTALLONA PRANVERA TENDENCA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved