Koleksionet më të bukura të make up-it pranverë/verë 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1803060059
Por cilat do te jene te rejat e sezonit për sa i përket grimit te cilat nuk duhet te humbisni. Nga Chanel tek Dior, nga Guerlain tek Pupa, etj.
FOTO GALERI
1/9
Chanel
 
Koleksionet e make up-it për pranverë/verë 2018 na zgjojnë nga ngjyra e gri e dimrit me tonalitete tërheqëse te cilat sjellin ngjyrat pastel dhe sfumime te theksuara ne stilin pop. Por cilat do te jene te rejat e sezonit për sa i përket grimit te cilat nuk duhet te humbisni. Nga Chanel tek Dior, nga Guerlain tek Pupa, etj.
 
Firma Dior ketë pranverë/verë ka preferuar te ketë një koleksion ne ngjyre karamele i cili bën me te vërtet diferencën. Ndërsa Chanel ka dëshiruar një look shpërthyes për sa i përket stinës se ngrohte duke sjelle ngjyra delikate ne nuancat e te verdhës, jeshiles dhe blusë. Nuanca pastel për shtëpinë franceze Lancome e cila ka përshtatur ngjyrat e grimit me ato te stinës se pranverës. Ndërsa për sa i përket firmës Nars ajo ka preferuar nuanca te mrekullueshme ne ngjyrat neutro por gjithashtu te shkëlqyeshme për grimin e syve, buzëve dhe fytyrës. Ja cilat janë koleksionet me te bukura te make up-it për pranverë/verë 2018 qe duhet te keni.
Loading...




Shfleto artikuj te tjere per: KOLEKSION MAKE UP PRANVERA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 




Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved