Kush ishin grimet më të mira në Oscar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1803060055
U zhvillua edicioni i 90' i çmimeve Oscar, mbremja me glamour e vitit ne kinematografi.
FOTO GALERI
1/8
1
U zhvillua edicioni i 90' i çmimeve Oscar, mbremja me glamour e vitit ne kinematografi. Por protagonist nuk ishin vetëm filmat dhe veshjet e mrekullueshme qe mbaheshin veshur nga vip-at dhe sfilata e tyre por edhe grimet apo modelet e flokëve qe ato kishin preferuar duke sjelle kështu dhe tendencat e reja. Mesa duket këtë vit vëmendja tek buzëkuqet me ngjyre, nude look te shkëlqyeshëm ne mollëza dhe contouring te realizuar me shume mjeshtri.
 
Nder modelet e flokëve ato qe ranë me shume ne sy ishin Allison Williams, Jennifer Lawrence, flokët e mbledhura vintage te Gal Gadot, flokët lehtësisht me onde te Margot Robbie etj. Për sa i përket grimit i mrekullueshëm ishte ai i Nicole Kidman, Emily Blunt, Zendaya, Emma Stone .
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: 2018 GRIMI OSCAR

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved