Çanta + këpucët, kombinimet më të bukura për pranverë/verë 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1803060097
Ja disa nga kombinimet me te bukura ne stilin street style.
FOTO GALERI
1/10
1

Si te kombinoni bukur një pale këpuce me një çante? Sigurisht influencer dhe blogger-e ju tregojnë disa mënyra nga te cilat mund te merrni frymëzim dhe te kombinoni dhe ju bukur këpucët me çantat tuaja. Sigurisht te kombinoni një pale këpucë me taka nuk është dhe aq e vështirë sepse janë kaq te bukura dhe elegante sa duken bukur me çdo gjë. Ja disa nga kombinimet me te bukura ne stilin street style.

Loading...
Shfleto artikuj te tjere per: AKSESOR CANTA KOMBINIME

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved