Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Çantat më në modë që do të mbani këtë pranverë
 
Shperndaje
ikub#: 1803060105
Jo vetëm modele çantash elegante për raste te veçanta por edhe çanta për tu mbajtur gjate ditës apo ne kohen e lire.
Siç mund ta dini çantat janë aksesoret me te preferuar te femrave, janë ato qe nuk mund te mungojnë kurrë ne gardërobën femërore dhe jo sepse femrave ju pëlqen te mbajnë çdo gjë me vete kur janë jashtë shtëpisë por edhe perse çantat janë një pjese plotësuese fashion. Por cilat do te jene çantat me te preferuara për pranverë/verë 2018? Jo vetëm modele çantash elegante për raste te veçanta por edhe çanta për tu mbajtur gjate ditës apo ne kohen e lire.
Loading...


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CANTA PANTALLONA TENDENCA 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved