Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Këshilla stil: Kombinime të freskët dhe elegante për pranverë
 
Shperndaje
ikub#: 1803070129
Veshje moderne, elegante dhe komode që mund të mbani për pranverë.
Tashmë moti është ngrohur ndjeshëm dhe veshjet do të fillojnë të bëhen më të lehta, më me ngjyra dhe më të këndshme, krahasuar me ngjyrat e errëta të dimrit. Për këtë periudhë tranzicioni mësoni disa nga kombinimet më të bukura që mund të mbani. Trikot, xhaketat, palltot e lehta do të jenë pjesë përbërëse e veshjes tuaj.
 
Ja disa nga kombinimet më të bukura, femërore dhe shik që mund të frymëzoheni për pranverë 2018.
 
Loading...
loading...


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: IDE KOMBINIME PRANVERE VESHJE 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved