Këto janë veshjet intime të duhura nëse jeni femra të kolme
 
Shperndaje
ikub#: 1803070017
Këto janë veshjet intime të duhura nëse jeni femra të kolme Ndonjëherë nuk i kushtoni vëmendjen e duhur veshjeve intime por ne fakt duhet te jete krejt e kundërta sepse pavarësisht se ato janë te padukshme ashtu si kane dhe vet emrin duhet ti kushtoni vëmendje te veçante.
Ndonjëherë nuk i kushtoni vëmendjen e duhur veshjeve intime por ne fakt duhet te jete krejt e kundërta sepse pavarësisht se ato janë te padukshme ashtu si kane dhe vet emrin duhet ti kushtoni vëmendje te veçante. Gjithashtu veshjet intime ju ndihmojnë për te nxjerre ne pah fizikun tuaj dhe kjo vlen për te gjitha femrat qofshin ato te holla por edhe te kolme. Ja cilat janë veshjet intime te cilat duhet te synoni nëse jeni femra te kolme.
 
1. Recipetat
Nëse keni një bust te madh është mire te preferoni recipeta te cilat t'ju ndihmojnë për te mbajtur mire këtë pjese te trupit. Kështu një pale recipeta te tilla ju lejojnë te tregoni dekoltenë ne mënyrë elegante dhe te sofistikuar pa u shqetësuar aspak se mund te dukeni keq.
 
2. Recipetat me tyl
Siç mund ta dini tyli është sinonim i feminiliteti dhe për këtë arsye nuk mund te mos keni një komplet veshjesh intime ne dollapin tuaj me këtë detaj. Mund ti zgjidhni ne ngjyrat qe dëshironi por me një kusht duhet te jene te bukura, romantike dhe seksi.
 
3. Korseja
Korseja është nder veshjet intime me te dashura nga femrat e kolme sepse fal saj mund te arrijnë te fshehin disa kilogram dhe për me tepër ajo arrin te formoje një siluete me te bukur. Nëse dëshironi korsetë mund ti zgjidhni seksi dhe shume provokuese por edhe te thjeshta dhe komode.
 
4. Body
Body është një veshje qe nuk del kurrë nga moda e veshjeve intime. Është shume i preferuar nga te gjitha femrat qofshin këto te holla apo te kolme. Është veshja perfekte për te modeluar pamjen. Mund ta zgjidhni prej tyli apo dantelle ndërsa për sa i përket ngjyrave synoni për ngjyrat neutron ose te zeze.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: FEMRA INTIME VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved