Në pranverë me tuta si Gigi Hadid
 
Shperndaje
ikub#: 1803070039
Tutat janë veshja ideale për te shkuar ne palestër apo për te ushtruar aktivitet fizik jashtë por edhe për te qëndruar ne shtëpi.
FOTO GALERI
1/7
1
Tutat janë veshja ideale për te shkuar ne palestër apo për te ushtruar aktivitet fizik jashtë por edhe për te qëndruar ne shtëpi. Por mesa duket tutat këtë sezon kane zënë një vend te rëndësishëm ne gardërobën tone. Nga pasarelat tek street style është gjithmonë e me shpeshte te shihni femrat te veshin tuta komode por dhe te bukura dhe me dizajnë.
 
Nder propozimet e ndryshme për pranverë/verë 2018 ato me inovative janë tutat klasike te gjimnastikës ne stilin e viteve 90'. Por tutat nuk preferohen te vishen vetëm nga femrat e thjeshta sigurisht qe ato kane rene ne sy kur shume vip-a midis tyre dhe Gigi Hadid preferon ti mbaje shpesh veshur qoftë dhe për daljet e saj gjate ditës por edhe me tej. Kështu perse te mos merrni frymëzim prej saj dhe te mësoni si te vishni dhe ju me stil tutat?
Loading...
Shfleto artikuj te tjere per: GIGI HADID PRANVERA TUTA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved