Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të kombinoni me stil këmishën jeans
 
Shperndaje
ikub#: 1803070111
Këmisha jeans është një nder ato veshja e cila ka hyre zyrtarisht te beje pjese ne veshjet must have ne gardërobën femërore.

Këmisha jeans është një nder ato veshja e cila ka hyre zyrtarisht te beje pjese ne veshjet must have ne gardërobën femërore. Por si mund te vishet ajo për tu dukur bukur? Ndodh shpesh te lodhemi nga kombinimet e zakonshme dhe te kemi dëshirë te eksperimentojmë mbi diçka te re.

Për këtë ju vjen ne ndihme këmisha jeans me te cilët mund te krijoni shume veshje te bukura. Mund ta zgjidhni këmishën ne ngjyre te erret, te çelur, me dizajnë, me detaje, te qëndisur dhe ne shume variante te tjera. Ja disa këshilla si te kombinoni bukur dhe me stil këmishën jeans.

Loading...
loading...


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KEMISHA KOMBINIM STIL 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved