Si të vishni ngjyrën lejla, tendencën e pranverës
 
Shperndaje
ikub#: 1803070132
Si të vishni ngjyrën lejla, tendencën e pranverës Ngjyra lejla apo jargavan, vjollce pastel apo lavander, të gjitha nuancat e saj janë në modë këtë sezon. Ja disa këshilla si ta mbani atë bukur.
1. Tregoni kujdes kur e kombinoni me të zezën.
 
Asgjë nuk e shkatërron ngjyrën pastel se sa e zeza. Kombinojeni më mirë me ngjyrën e purpurt apo ngjyra të tjera pastel.
 
2. Shmangni pjesët e sipërme
 
Preferojeni ngjyrën lejla pastel për pjesën e poshtme dhe shmangeni për pjesën e sipërme. Në këtë mënyrë nuk do të rrezikoni nëse kjo nuance e lehtë e lejlasë mund të mos ju shkojë me ngjyrën e lëkurës.
3. Vishuni me lejla pastel nga koka tek këmbët.
 
Nëse kjo është një kostum, fustan apo çfarëdo tjetër, sigurohuni që fillimisht kjo ngjyrë ju shkon me tiparet dhe lëkurën tuaj.
 
4. Mbajini gjërat e thjeshta
 
Sigurohuni që të kombinoni veshje njëngjyrëshe të thjeshtë dhe pa shumë printe në mënyrë që të mos rrezikoni të gaboni.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: KOMBINIMI LAVANDER LEJLA VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved