Çfarë këpucësh të vishni me fundet dhe fustanet
 
Shperndaje
ikub#: 1803070114
Kjo është mënyra më e lehtë për të vendosur se kush veshje dhe modele këpucësh shkojnë së bashku.
Me ardhjen e pranverës është më se normale që fundet dhe fustanet të pushtojnë gardërobën tonë. Problemi i vetëm është të vendosni çfarë këpucë duhet të veshin me to. 
 
Ja këshillat e duhur si ti kombinoni këpucët me fustanet dhe fundet.
-Nëse gjatësia e fundit apo fustanit është sipër gjurit.
 
Sa më e shkurtër të jetë gjatësia e tyre aq më të ulëta duhen këpucët. Një minifund e kombinuar me një palë taka të larta do të dukeshin shumë të ekzagjeruara dhe të papërshtatshme, por të kombinuara me një palë pupa, mokasine apo atlete do të krijonin një veshje super shik dhe elegante.
-Nëse gjatësia e fundit dhe fustani është nga gjuri e poshtë.
 
Këpucët me taka duken një mrekulli me fustanet dhe fundet e gjatë. Sigurisht që këto duken sërish bukur edhe me atlete, por me këpucë me takë do të krijoni një pamje ultra femërore dhe të rafinuar.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: FUNDI FUSTANI KEPUCET KOMBINIMI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved