Kjo është veshja e preferuar e Kendall Jenner dhe duhet ta kopjoni
 
Shperndaje
ikub#: 1803080015
Ja disa pamje te Kendell Jenner nga te cilat mund te merrni frymëzim.
FOTO GALERI
1/6
1
Dihet se Kendall Jenner është mësuar te vesh shpesh Haute Couture, frekuenton stiliste te ndryshëm për pune dhe shfaqet ne pasarelat me te rëndësishme me fustane te mrekullueshëm. Por ne te vërtet dashuria e saj me e madhe është streetwear dhe ne këtë rast ajo ka treguar shpesh here. Veshjet e saj edhe pse shpesh behet fjale për jeans dhe një t-shirt duken gjithmonë bukur me ndonjë detaj qe ajo e ka shume për zemër. Kush është veshja e saj e preferuar? Është xhaketa, te cilën e kombinon me çdo gjë. Ja disa pamje te Kendell Jenner nga te cilat mund te merrni frymëzim.
Loading...
Shfleto artikuj te tjere per: KENDALL JENNER KOPJA VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved